Firma BRAMINSTAL zajmuje sie się produkcją i montażem bram przesuwnych i skrzydłowych, a także furtek i przęseł ogrodzeniowych. Bramy mogą być wypełnione np: profilem , kątownikiem , deską lub przygotowane do wypełnienia, do obsługi ręcznej lub wyposażone w automatykę. Dla klientów indywidualnych oraz firm. Maksymalna długośc bramy jaką możemy wykonać to 8m. Każdą z bram wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta.

 

Bramy przemysłowe możemy podzielić na kilka rodzajów.Bramy segmentowe stalowe, segmentowe aluminiowe ,bramy rolowane i bramy szybkobieżne. Są to bramy przeznaczone do użytkowania na halach produkcyjnych, przeładunkowych, warsztatach samochodowych, myjniach, obiektach przemysłowych czyli wszędzie tam gdzie częstotliwość wjazdu i wyjazdu jest bardzo duża. Bramy te standardowo wyposażono w mocniejsze sprężyny naciągowe,zabezpieczenia przeciwko pęknięciu linki i/lub sprężyny. Mogą być obsługiwane za pomocą windy łańcuchowej lub silnika nasadzanego na wał sprężyny. Więcej informacji technicznych znajdą Państwo na stronach producentów.

Bramy garażowe możemy podzielić na : segmentowe, uchylne, skrzydłowe i rolowane.
Odpowiedni dobór bramy jest uzależniony od wielu czynników takich jak: bezpieczeństwo, gwarancja, przenikalność cieplna, estetyka,jakość, cena i wielu innych.
Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszą firmą abyście mogli Państwo dokonać jak najlepszego dla siebie wyboru.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronach producentów lub pod nr. tel: 504-396-249